01 02 03 04 05 06 07 08 09
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
   
  >
AGENDA


Date Venue City Link Time
         
Sunday 20/2/2022 De Vorstin Hilversum website 15.30
         
Sunday 13/03/2022 L'Esprit Barendrecht website 15.00
         
Saturday 19/03/2022 Gulle Bourgondiër Drouwenermond website 21.30
         
Saturday 26/03/2022 Asser Bluesdagen Assen website 21.00
         
Sunday 08/05/2022 't Keerpunt Spijkerboor website 15.00
         
Saturday 21/05/2022 Theater Hofpoort Bluesfestival
Dorpsstraat 2
Gees website v.a. 15.00
         
Sunday 31/07/2022 Brielle Blues Brielle website 18.00
         
Saturday 27/08/2022 Culemborg Blues  Culemborg website 21.00
         
Saturday 29/10/2022 Bluesrouite Helmond Helmond website 21.30
         
Saturday 26/11/2022 Let the 60's Roll Veendam website 20.00
         
Sunday 19/03/2023 CD PRESENTATIE
in 't Keerpunt
Spijkerboor website 15.00
         
Saturday 25/03/2023 Mahogany Hall Edam website 21.30
         
Saturday 01/04/2023 Bluezy Festival Ridderkerk website 15.00


Voor info / voorwaarden/stageplan e.d. mail via de website.
Of naar Bert Bijlsma muziekprodukties:
0598-446357
bertbijlsma@planet.nl
www.bertbijlsma.com